Przeskocz do treści

Psycholog dziecięcy

Pomoc psychologiczna adresowana do dzieci, które na co dzień doświadczają trudności bądź też przechodzą różnego rodzaju kryzysy, a także potrzebują wsparcia w zakresie kształtowania umiejętności społeczno- emocjonalnych i komunikacyjnych.

Konsultacja - 200 pln (jednorazowa) - czas trwania 50 minut

Terapia - 150 pln - czas trwania 50 minut

Wydanie pisemnej opinii psychologicznej - 100 pln

Psycholog dziecięcy 

Agnieszka Kobus

Absolwentka Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie na kierunku Psychologia, specjalność: Psychologia Kliniczna dzieci i dorosłych oraz studentka studiów podyplomowych na kierunku Przygotowanie pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela psychologa w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu.

Swoje doświadczenie zdobyła pracując z dziećmi ze spektrum autyzmu i z niepełnosprawnością intelektualną w Szkole Terapeutycznej oraz jako psycholog w Szkole Integracyjnej, a także prowadząc konsultacje psychologiczne z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi w Prywatnym Ośrodku Psychologiczno- Psychoterapeutycznym. Swoje kompetencje pogłębia uczestnicząc w różnych szkoleniach i warsztatach.
Polecana przez nas strona Akademia Wychowania Michała Kędzierskiego

Znajdą tam Państwo wiele porad i informacji, które mogą wspomóc w rozwiązywaniu trudnościach i problemów, z którymi borykają się Państwa pociechy.